| LaurAndreii a întrebat:

Salut TPU.

Cum se poate sterge un cont de email pe telefon care necesita parola si nu merge sa o introduc si o introduc bine ca si-a actualizat androidul? Am si verificat si tot nu merge sa sterg contul Samsung account si am introdus si bine parola.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A cui e telefonul?

| LaurAndreii explică (pentru anonim_4396):

Esti prost? tu nu ai bani de Samsung/iphone sau ce? almeu si oricum am reusit de unul singur.

| LaurAndreii explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am conectat direct cu contul de gmail si nu mi-am pus o parola la account Samsung si de aia nu m-a lasat sa il sterg.