| Arex a întrebat:

De la un timp am lag pe anumite jocuri si nu inteleg de ce. Acest lucru nu mi s-a intamplat pana acum. Cerintele de sistem pentru acele jocuri sunt suportate de calculatorul meu in totalitate. Mentionez ca windows-ul l-am reinstalat ultima data acum o luna. Ofer funda pentru un raspuns bun. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Reinstaleaza win-ul aceeasi problema am avut si eu am instalat un joc si brusc celalalte jcouri aveau un lag infenal.

| Kronik a răspuns:

Pai poate ai virusi care ingreuneaza rularea anumitor programe, cum ar fi si jocurile. Bafta sa rezolvi problema.