| Abcg4 a întrebat:

Deci azi m-am jucat la pc 1 ora si dupa a trebuit sa ma duc pana la un prieten. Nu am mai oprit pc-ul si cand am venit era inchis monitorul. Nu se aprindea.
Dupa i-am dat un restart si acum cand il aprind isi da singur restart, nici macar windowsul nu mi-l arata.
Ce pot sa fac sa se aprinda complet?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Reparat- sau reinstalat Windows-ul si restul programelor.

| untu a răspuns:

Trebuie dus la un service autorizat! Probleme de la hardware (HDD)!

| Dolores214 a răspuns:

E monitorul si eu am patit exact asa si l-am dus la reparat si merge perfect te coasta cam 50 de lei