| luga a întrebat:

Pe data de 26 o sa imi cumpar un xbox 360. Stiti cumva ce priza are? adica cu gaurile | | sau O O?

Răspuns Câştigător
| Emitzanu2002 a răspuns:

Atunci cablul, priza,( alimentatorul lui) va fi bun pentru priza ta, cea din Romania

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Eu nu mi-as lua deloc, de abia merg ultimele jocuri pe el, nici sa nu te gandesti ca o sa-ti mearga gta5 de exemplu cu setarile pe maxim, poate nici pe mediu nu o sa mearga.

| Ercjiaai a răspuns:

Daca il cumperi din Europa, implicit Romania, are prize din alea O O

| Emitzanu2002 a răspuns:

Priza unui xbox 360 sau orice consola are priza pentru tara de unde il cumperi, daca e de aici ii boon, dar daca e din alta tara trebuie sa-i ei adaptor sau sa ii cumperi alta priza
FUNDA?

| luga explică (pentru Emitzanu2002):

Da, eu il cumpar din Romania!

| Emitzanu2002 a răspuns (pentru Emitzanu2002):

Funda?

| Emitzanu2002 a răspuns (pentru luga):

Atunci cablul, priza,( alimentatorul lui) va fi bun pentru priza ta, cea din Romania