| KeyzZ a întrebat:

pot schimba placa de baza a mea e ddr3 si vreau sa-mi cumpar tot ddr3 doar ca cu slot pci ca a mea are AGP? Dar pot pune si rami si procesorul pe placa de baza noua de pe aia veche

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu exista placa de baza cu DDR3 si AGP! Rusinos sa nu stii ce calculator ai!

| SouLIce a răspuns:

Ime este greu sa cred ca ai o placa de baza cu slot agp dar care suporta memorii ddr3
Spune denumirea placii

| KeyzZ explică (pentru SouLIce):

Cum aflu cu everest sau cu ce?

| SouLIce a răspuns (pentru KeyzZ):

Si cu everst poti sa afli dar mai simplu este cu cpu-z, ai sus mainboard dai acolo si o sa iti scrie denumirea placii