| ShakeStar2000 a întrebat:

Un prieten de al meu are un router TP-LINK. Imi puteti spune de ce nu se conecteaza? Am incercat sa ii dau reset dar degeaba. P.S : El spune ca aceasta problema a aparut acum 3-4 luni asa din-adins.

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică brusc, ai vrut sa zici nu? Ca din adins inseamnă altceva, intentionat, cand faci un lucru din adins il premeditezi, special o faci, cand vrei sa te razbuni pe cineva, si toti i ti zic, ai facut o din adins

| CPAElites a răspuns:

Probabil a dat restat si nu mai stie... Dupa ce dai restart trebuie sa-l configurazi iar sa se poata conecta!

| untu a răspuns:

De unde il aveti routerul TP-LINK?

| CiocanN a răspuns:

Ori dezinstaleaza si instaleaza iar driverul de la routter, ori scoate din priza cablul acestuia pentru cca 5 minute si apoi sa-l bage iar.

| ShakeStar2000 explică (pentru CiocanN):

Cum ar trebui sa-l instalez iar driverul?

| CiocanN a răspuns (pentru ShakeStar2000):

Ar trebui sa aiba un cd original de la router

| K0sti a răspuns (pentru CiocanN):

De cand au routerele drivere taicule? Numai prostii debitati!

| CiocanN a răspuns (pentru K0sti):

Acum vreo 4 ani am instalat la cineva un router care avea cd cu driver.

| K0sti a răspuns (pentru CiocanN):

Toate routerele au CD, dar nu cu drivere!