| FlorinMike a întrebat:

vreau sa imi cumpar un ps3 de pe Tocmai.ro de la o persoana care mii se pare destul de treaba dupa cum vorbeste + ca este in varsta. Se intampla des sa fii tepuit? Eu cumpar ps3 cu verificare colet dar am auzit ca la " verificare colet " ma uit doar ce contine cutia nu pot sa o si probez. Poate sa fie defect sau nu se prea intampla? (Scuzati-ma dar cumpar pentru prima data de pe internet un lucru si nu am chef sa fiu tepuit din prima ) big grin

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

La verificare colet ai voie sa bagi in prize si sa vezi daca merge cand este vorba de aparatura electrica

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Dar poate ca a avut rrod si e reparat. nu te arunca

| FlorinMike explică (pentru FABULOSUL6000):

Si atunci cum pot sa fac? Nu vreau sa cumpar nou pentru ca am eu de modat dupa

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Faci o modare software la unul nou si nu pierzi garantia sau iei second dar de la careva cunoscut. Plus ai grija sa iei DOAR varianta slim pentru ca acolo au imbunatatit racirea