| Neoq a întrebat:

vreau sa imi fac un pc be piese, dar sa fie bun adica un pc de gaming mai bine spus. As dori sa mentionez ca vreau sa se incadreze intr-un buget de 2, 500 lei si ar fi super daca mi-ati da un link cu un pc sau mai multe care indeplinesc conditiile de mai sus sau puteti sa imi "insirati" voi aici niste componente.

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns (pentru Neoq):

Sa zicem. Oricum, e cu mult sub ce am pus eu.

| Neoq explică (pentru sltlp):

Stiu, dar e cam scump ce ai zis tu si na... am zis 2500lei maxim in fine multumesc oricum.