| anonim_4396 a întrebat:

Salut, va cer o parere, vreau sa imi cumpar un telefon un smartphone in jur de 1000 Lei eu nu stiu exact sa il aleg si imi este teama sa nu fac o alegere gresita, as vrea unu cu ecran destul de generos dar si rezistent la pieste etc.

Răspuns Câştigător
| KazNNNeT a răspuns:

La 1000 de lei iti recomand:
Samsung galaxy s4 mini
Blackberry z10

Z10 este mai mare si mai bun la piese, dar ruleaza Blackberry OS.

Uita-te la ele pe youtube, compara-le si alege unul
Bafta :*, funda?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Motorola moto G sau Galaxy s3.

| DenisaMihaellla13 a răspuns:

Orange Hiro...e smartphone are camera de 5mb decia face niste poze super, memorie interna (memoria lui fara card ) este de 2GB, ecran rezistent. il recomand cu placere il am si eu happy Pentru mai multe imformatii ma intrebi.