| ゼロの a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sunt disperat, mai am doar 500 de mb liberi in C din 50 de Gb.Nu am nimic instalat in el decat windowsul, am incercat sa il formatez, dar nu pot, nici sa reinstalez windowsul nu merge ca zice ca nu mai am spatiu. Daca dau la proprietati la toate fisierele din el imi zice ca impreuna au doar 12 Gb.L-am scanat cu Avast internet security si nu a gasit nimic.Ce pot sa fac? Cum pot sa il formatez? Eu am dat click dreapta pe C si format, dar imi zice ca windows nu a putut termina formatarea.Am win 7, iar Pc-u e Intel celron la 2Ghz, 1Gb de ram si 100 nu stiu cat video. ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe computer\proprietati\protectie sistem\configurare\bifezi dezactivare protectie sistem\apply\ok
Apoi, control panel\windows update\off.

| ゼロの explică (pentru Sihastrul):

Omg, te iubesc (no gay), mersi de ajutor, ti-as da 100 de funde, dar nu pot sa iti dau decat una.

| ゼロの explică (pentru Sihastrul):

P.s mai am o intrebare la fel ca asta daca raspunzi si acolo iti dau inca o funda.

| kbej a răspuns (pentru ゼロの):

laughing

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Citește ce am scris eu la întrebarea asta
http://www.tpu.ro/......beri-ceea/

| Reek54 a răspuns:

Trebuie sa dai format din boot, introduci cd-ul cu windows, dai restart la calculator si apoi o sa-ti apara ca incarca windowsul, sau daca nu trebuie sa il pornesti tu, si apoi stergi partitia cu tot ce e pe ea, o faci iar si instalezi windowsul, daca nu te descurci, cheama un specialist.

| SpawNury a răspuns:

Dar nu se formateaza cu click dreapta/ format. Trebuie sa bagi cd-ul cu windowsul, si dai format [delete tot] din instalarea windowsului dupa care reinstalezi windowsul...

| hackeru2 a răspuns:

Foloseste CCleaner, il instalezi intri in el si-n partea de jos o sa iti apara analizeaza, apesi pe ala astepti sa se incarce iar la sfarsit dai ruleaza cleaner din partea dreapta jos si ok. Sper ca ti-am fost de ajutor

| kbej a răspuns (pentru hackeru2):

Cum sa mai instaleze ccleaner-ul daca nu mai are spatiu?

| ghostk1d a răspuns:

Pai frate baga windowsul din nou...si il formatezi din instalare..acolo il poti sterge pe C.asa nu ai sanse sa formatezi C.