| Adriyann a întrebat:

Salut,
Vreau sa imi iau si eu un stick de net (fara abonemant) si nu pot sa ma hotarasc care este mai bun.
Vodafone,
Orange,
Cosmote,
RDS,
Etc.
Ideea este ca il iau pentru munca, si acolo nu prea am semnal.Sunt foarte grosi peretii si foarte bine izolat blocul, din aceasta cauza s-ar putea sa am o problema cu semnalul.
Intrebarea este: Ce brand are cea mai mare acoperire si cele mai bun internet?

Răspuns Câştigător
| catalin02 a răspuns:

Cel mai bun ar fi fost Vodafone, dar in aceste circumstante iti recoand RDS

1 răspuns:
| kr37zu a răspuns:

RDS e cel mai bun daca esti in oras si ai acoperire 3G dar merge si Vodafone