| stefan4747 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi achizitionez prin iulie-august urmatorul PC: https://www.cel.ro/......PDUmMg-l/, vreau sa stiu daca face bottleneck cumva? Si cam cate fps-uri as prinde in CS:GO - detalii low, rezolutie 1024x768, si Fortnite - 3D resolution 100%, View Distance pe epic si restul pe low?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Pai stai oleaca, ce jocuri mai vrei tu sa pui pe un SSD de 240?! laughing Hai sa fim seriosi.
Ori iti iei ca toti tryharzii de 512, ori HDD de 1TB care este mai ieftin si avantajos, optional SSD daca ai buget. Spun de HDD pentru ca nu te ajuta cu mai nimic in jocuri, procesorul, ramii si placa grafica muncesc, stocarea doar pastreaza date.