| master_7023 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce atunci cand dai "sign in" la messenger imi arata ca nu am internet dar de fapt internetul merge?sad si imi mai arata ceva cu "dial up connection". Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Incearca sa intri in meniul Messenger-->Connection Options/Preferences. Seteaza pe Broadband/DSL. E o problema ciudata de la Yahoo! Se intampla la multi.

2 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa ii dai connect si apoi mi se pare ca iti trebuie user si parola pe care presupun ca le aithinking

| Andy953 a răspuns:

Intra an el odata scie numele si parola dai sing in, duca ce ai dat si nu ti-a mers anchizi fereastra si apoi o deschaizi iarasi scrii numele si parola si dai ing in si gata! cred!