| Gabriel1111 a întrebat:

Am instalat windows 7, primele zile a mers, dar acum ramane blocat in logo-ul "welcome"...merge doar in safe mod sad ce ar trebui sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Alex99_5691 a răspuns:

Cand reistalezi windowsu daca nu e original la un moment dat dupa instalare iti apar: 2 scuturi verzi dintre care la unu scrie recomanded setings si la celalalt nu stiu. si iti mai apare un scut rosu care scrie not recomanded. tu pe accela il vei bifa pentru ca windowsul sa nu-si mai faca update. salut

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-l mai instalezi o data, nu inainte de a da o scanare full cu asta: http://www.epasystems.ro/devirusare-kaspersky-rescue-disk/

| halogen001 a răspuns:

Poate sunt ceva probleme cu driverele, poti reinstala in safe mode driverele pentru placa video. Mai poti dezinstala si ultimul program instalat, poate are legatura cu blocajul.

| Alexxxxxx34 a răspuns:

Bootezi pe DVD-ul sau Stick-ul cu Win7 si in loc sa alegi de acolo unde e butonul Install cauti in stanga jos si apesi pe Repair. Alegi Startup Repair si astepti. Daca nu merge, reinstalezi sistemul!