| CaTalin_GoGo_2000 a întrebat:

Salutare, am o problema pe care nu reusesc sa o rezolv.
De cateva zile incoace monitorul pc-ului ingheata, practic, nu merge sa mai misc mouse-ul sau sa-i fac altceva. Am citit undeva ca e posibil sa fie de la hard si am schimbat hard-ul si face tot la fel. Placa video sta in temperaturi mai mult decat bune, atat ea cat si procesorul deci nu poate fii de-acolo. Precizez ca se opreste doar cand are chef, nu conteaza daca stau pe google sau ma joc.
e un sistem pe 6gb Ram ddr3, procesor AMD FX 4100 3, 6, Placa video R7 200 series. Mai precizez ca, daca il inchid de la buton dupa ce ingheata, rareori nu mai porneste, adica gen nu mai arata alea cu F12 sau ca se incarca win-ul si de la inceput nu merge sa intru in BIOS, apas F12, DEL, INS de pomina. Unii spun ca e de la Windows, ca nu am driverele instalate corect, altii spun ca e de la hard, idei?

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai draiverul instalat la maose tachpad ia controleaza in gestiune

| CaTalin_GoGo_2000 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu are nicio legatura cu mouse-ul, e de la sistem, ingheata dintr-o data, nu mai misca absolut nimic