| LucianR a întrebat:

Am un card Kingston de 32 GB. Il folosesc intr-un telefon Samsung Galaxy Trend Plus. Acum cateva zile am facut un update la soft (pur si simplu telefonul mi l-a recomandat pentru o viteza mai buna si evitarea bugurilor). Problema este aceasta: telefonul functioneza perfect insa cardul nu mai este recunoscut de telefon. Am incercat in alt telefon si nici acele nu-l recunoaste. Am incercat la PC cu un card-reader si nici aici nu mi-l recunoaste. Credeti ca il mai pot "repara"?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Daca nici un pc cand il bagi nu da nici un semn cum ca ai introdus un dispozitiv in el, atunci inseamna ca s-a ars cardul de memorie.