| m1dn1gh7 a întrebat:

Salutare.
Azi mi-am facut si eu cont de Facebook. Iar acum 10 secunde m-a delogat si m-a pus sa dau o fotografie unde sunt doar eu si apare doar fata mea pentru ca au detectat "lucruri neobisnuite". Acum, eu le-as da poza, dar am o singura poza pusa la avatar care e o masina, si nu-mi accepta poza. E dus contul, sau ce sa fac?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Trebuie să îți pui poza ta, nu luate de pe internet.

| m1dn1gh7 explică (pentru MihaelaDart):

Unde sa o pun, ca mi-au blocat contul? :/
Si in plus, la profil cui ii pasa ce poza am? O gramada au diverse imagini.

| MihaelaDart a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Daca ai trimis deja copie după cartea de identitate, așteaptă câteva zile, asta durează. Vei pune poza cu tine după ce va fi activ contul.
Aia o grămadă nu au fost încă blocați! Facebook mai are și un regulament al lui care trebuie întocmai respectat.

| Elena9328 a răspuns:

Sa pui poza ta.

| m1dn1gh7 explică (pentru Elena9328):

E blocat, nu se intelege?