| FoxyM a întrebat:

Cum pot face smart view de pe telefonul meu Samsung j7 2017 pe laptop cu windows 10? Pe smart tv a mers si am incercat si pe laptop cu smart view descărcat si cu chromecast dar nu am reusit conectarea.

6 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Eu cam așa fac https://youtu.be/N-oXfWpTbaY
doar că mă chinui mai mult cu același telefon și windows pe care le-ai menționat.

| FoxyM explică (pentru Bizon95):

Am incercat si tot nu merge. Spune că pot face smart view de pe telefon si pc pe smart tv, doar atat.

| Bizon95 a răspuns (pentru FoxyM):

Nu am folosit deloc chestia asta, si nu prea vad de ce as avea nevoie
asa ca undeva ar trebui sa fie o setare care sa le faca sa se pupe
imi pare rau ca nu pot sa te ajut mai mult sad

| FoxyM explică (pentru Bizon95):

Am găsit până la urmă. Mersi mult!

| Bizon95 a răspuns (pentru FoxyM):

Cu placere!