| Gabriel_Catalin_1998 a întrebat:

Am o problema, in cardul de la al meu telefon de 4 GB... am un folder Imagini. La acest folder la proprietati scrie: FIle Folder, in acest folder mai am unul care acum o zi era tot de tip file folder. acum este file si nu il pot deschide, am nevoie neaparat de pozele din acel folder? Nu il pot deschide daca e file folder. ma pune sa selectez programul cu care sa deschid. Trebuie sa il fac la loc de tip file folder. cum faca asta? Vreo idee va rog? Dau funda si vot big grin

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Fa-l la loc cum era, daca nu merge sa intri in el, incearca sa scoti cardul si sa folosesti un cititor de carduri, acesta din urma ar trebui sa stie sa deschida folderele pe calculator fara probleme.

| Gabriel_Catalin_1998 explică (pentru antimulte):

Pai cu cititorul de carduri este asta big grin nu pot deschide pozele nici in telefon dar nici pe pc... pentru ca acum folderul a devenit file...