| bizo95 a întrebat:

Salutare mai are cineva fiberlik popular de la Rds pana in 20 Mbps pe cablu tv coaxial exista vreo sansa sa vina si la Tara cu FTTB si vitezele acelea de top poate la uni s-a intamplat Rdsu mi-au spus ca reteaua se dezvolta tot timpul si nu au o data exacta pentru asa ceva momentan cica doar pana in 20 Mbps pot sa-mi ofere pe EOC prin coaxial posibil pe viitor dar nu au o data exacta doar abureli de acest gen s-au daca stiti cu cine din Rds ar trebui sa vorbesc pentru ca sa vina si la mine cu FTTB ar fi minunat

Răspuns Câştigător
| ByeBye a răspuns:

Salut, eu am fiberlik popular la tara si am conexiune de 100 Mb dow si up, posibil sa vina si la tine, eu am primit de curand aceasta viteza de aproximativ 2 luni in acelasi pret. Stai linistit va ajunge si la tine, este o companie tanara care se tine de promisiuni mie mi-a castigat increderea acum 1 an cand am hotarat sa parasesc telekom din cauza preturilor exagerate 60 lei pe o conexiune prin cabul de telefonie mobila cu viteza de 5 Mb down si 200 kb up. Am trecut la ei cu televiziunea, internetul fix, si telefonie mobila cu 5 abonamente, sunt extrem de multumit de servicii raportat la pret, de curand au extins reteaua mobila si vor adauga o noua tehologie pentru telefonie mobila, poti vorbi la telefon prin wifi daca nu ai acoperire de reta. Toate cele bune!