| GaBYBrb a întrebat:

Salutare, stiu ca poate o sa sune absurd dar am o problema destul de mare si deja chiar nu mai stiu ce sa fac...De aproape fiecare data 4/5 ori cand pornesc PC si se incarca windowsul imi da blue screen (cu eroarea unmountable_boot_drive) dupa care se fece windows startup repair automat. Se termina startup repair dupa vreo 30 de minute se porneste PC iar in ziua urmatoate la urmatotul startup din nou bluescreen.
Checkdisk am facut in ambele partitii si tot am eroarea... Daca ati patit si voi sau daca aveti vreo idee sau vreun prieten specializat in it va rog ajuta.ti.ma ...chiar nu vreau sa trimit HDD in garantie ca va trebui sa astept dupa el 2 sapt bune. Multumesc

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai ce face. E dus sectorul de boot al HDD-ului.

| bogdan324 a răspuns:

Trebuie reinstalat windows-ul, niste fisiere sunt corupte