| mafiotulnumberone a întrebat:

Am și eu o problemă cu pc. Problema este următoarea :
Când deschid pc, merge 5 minute, și poc Blue Screen. Nu știu sincer ce să
Fac... Mă poate ajuta cineva vă rog? (windows xp sp3)

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

In primul rand, ai putea sa faci o poza cu telefonul la acel Blue Screen, pentru ca mesajul nu este niciodata unic, ci variaza.

Fa-o si pune-o aici. Poate gasim si o solutie.

| SintSmekerulTpu a răspuns:

Placa ta video nu rezista la unele dimensiuni, te-as sfătui sa reinstalezi windowsul si sa bagi driverele placi video

| mafiotulnumberone explică (pentru SintSmekerulTpu):

Am reinstalat windows-ul si driverele sunt cele originale, adica de pe CD-ul care l-am primit odata cu PC.

| hackerr a răspuns (pentru mafiotulnumberone):

Pai asta nu-i bine pentru ca nu mai sunt bune!

| hackerr a răspuns:

Poti practiva raspunsul lui SintSmekerulTpu dar poti face urmatorul lucru: Daca iti merge doar 5-10 minute pc-u dupa cum a spus SintSmekerulTpu trebuie sa reinstalezi windowsul si appropo draivarele tale nu sunt bune! Dupa ce reinstalezi windowsul trebuie sa inti pe intermnet exploreer si sa descarci driver easy dar dupa internet explorer il descarci deci driver easy il insalezi si iti apar acollo toate draiverele care nu le ai si le instalezi... Dupa aia daca nu iti merge perfect desi ar trebui trebuie sa duci unitatea la un reparator (service) sa iti schimbe placa video pentru ca nu rezista cum a spus SintSmekerulTpu!