| Mustangfurio a întrebat:

Stiti cumva, Samsung s5230 are Android? Un prieten mi-a supus ca da, dar nu stiu ce sa zic...

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Corectez, eu am acest telefon si nu are nu te lua dupa el, e touch dar nu are

5 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Nu are android, am cativa prieteni cu acest telefon si iti spun sigr ca nu are android

| leo987 a răspuns:

Are sistem de operare propriu, licenta Samsung (sistem operare propriu (SHP) cu memorie internă 50 MB). Si nu are Wi-fi. Nu ti-l recomand.
Vezi aici
http://www.ss5230.com/old/
Sper ca merit funda

| GabiiHaș a răspuns:

Da,are android

| christina94 a răspuns:

Eu am Samsung s5230. si din pacate nu are Android.
Papa happy

| Gx_Adryano_1997 a răspuns:

Exista ...este un mod sa arate ca un telefon cu android, dar o sa se miste mai greu..eu am facut ca un galaxy s2 sa imi arate...