| Stef101 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema, am windows 7 pe un laptop fijistru siemes, cand il deschid imi scrie staart windows si dupa cateva secunde imi apare startup repair si acolo zice ca windowsul nu poate porni straight face. Il las se se incarce dau finish, se inchide si cand il deschid o ia de la capat, adica nu porneste windosul. Ce pot sa-i fac?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Reistaleaza sistemul de operare! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu am probeleme cu Hdd-ul si se mai intampla sa imi apara asa uneori...
reinstalez windows-ul...

| ovidiu_4207 a răspuns:

Reinstaleaza windou'seul cu boot de pe cd.

| Stef101 explică:

Da, l-as putea pune... dar e in garantie mie firca sa nu o pierd!