| lovemyname a întrebat:

Am un iPhone 5 32GB codat sprint, decorat cu r-sim9 pro, cutie cu toate accesoriile, folie pe fata si husa, sa il dau pe un HTC One M7 nou, garanției, cutie cu toate accesoriile si folie?
Mie imi trebuie mai mult pentru muzica, internet, poze si jocuri.
Ce spune-ti, merita?

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Pe One M7 nu prea..mai degraba pe One M8..cam la acelasi pret sunt SH.

| Mare_Kiddo_1981 a răspuns:

Eu,sincer sa fiu iphoneu e rupere nu l-as da pe nimic

| DangerZeus a răspuns:

Eu spun ca nu ca sunt mai bune iphone 5 la poze internet... dar nu sunt atat de rezistente faza de HTC one m7