| N0rz3 a întrebat:

Salutare TPU Am un procesor AMD Athlon X2 2.80 Ghz dual core si de cateva zile in coace imi arata doar un core cand dau la task manager la performance imi arata doar un singur patratel de ala verde pan acum imi aratau 2 ce s-a intamplat de ce nu mai imi merge celalat core? Dau funda pentru un raspuns care ma poate ajutabig grin

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

La cpu usage history ar trebui sa arate 2 patratele. Ti-ai schimbat de curand sistemul de operare?

| N0rz3 explică (pentru Jipa95):

Da am schimbat de curand Acum vreo saptamana am pus windows 7 si am observat astazi ca imi apare 2 Parti la task manager la performance dar doar atunci cand aprind pc-ul iar dupa cateva minute imi apare iar unulsad vreau sa mentionez ca am pc aproape nou are vreo 2-3 luni