| Johnny_9435 a întrebat:

Salutare TPU-istilor, am si eu o rugaminte la voi. Imi puteti spune cati mai multi care stiti si care poate ati avut ambele telefoane care e mai bun si care mi lati recomanda intre un nokia 5228 sau un nokia 5230? Va multumesc si va astept sa raspundeti cati mai multi si sa va spuneti parerea! VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Madalinaaaaaaaa a răspuns:

Eu ti-l recomand pe Nokia 5228...stiu o prietena care a avut asa.si era ff misto:X Sper ca te-am ajutat:*:*

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nici-unu.

| Ambassaderåd a răspuns:

Nu vad diferenta. decat in cifre. 5228 si 5230. Aleg 5230. E bun ca telefon si rezistent si la cazaturi happy.

| RETARDISME a răspuns:

Eu ti-as recomanda Nokia 5228. am avut si mi s-a parut ft bun. acum depinde si pentru c il folosesti. mesaje. net. muzica. etc