| RksRoxy a întrebat:

Trec direct la subiect. Ce parere aveti despre Unitatie Athlon ( cutia aia mare de la calculator, stiti voi laughing ) adica, sunt puternice? rezistente? am vazut pe un site de vanzari online ca o unitate de asta costa 1000 lei si are asa : 4gb of ram ddr3, procesor 3.0 mhz, placa video 1gb nVIDIA.
Merita sa cumpar? thinking

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

[quote]Salutare TPU. Trec direct la subiect. Ce parere aveti despre Unitatie Athlon ( cutia aia mare de la calculator, stiti voi laughing ) adica, sunt puternice? rezistente? am vazut pe un site de vanzari online ca o unitate de asta costa 1000 lei si are asa : 4gb of ram ddr3, procesor 3.0 mhz, placa video 1gb nVIDIA.[/quote]

Fii mai explicit, cutia aia mare de la calculator laughing, poate fi si o cutie din scanduri daca e bine aeresita si te duce capul cum sa o faci, e buna.Importante sunt piasele din acea cutie mare, si din descrierea de mai sus am inteles ca ai 4 GB ram si placa video 1gb nVIDIA. Procesor de "3.0 mhz" GHz, dar nu stim de care.Am vrea sa stim marca si cate inimi de citire are acest processor, ce tip de HDD ai si ce marime are.
Probabil ca merita sa-l cumperi daca ne dai detalii mai exacte, ca sa putem raspunde.