| Catalin_Caty_1997 a întrebat:

Salutare TPU, va rog ajutati-ma de fapt mai mult sfat nu stiu, ma rog. Uitati deci vreau sa imi pun pack'ul acela cu sp3 peste sp2, daca il pun imi sterge ceva sau nu stiu.Mai exact imi dezinstaleaza ceva big grin?
Va rog raspundetim!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Da îti va dezinstala Service Pack-ul 2 și îl va înlocui cu Service Pack-ul 3, ceea ce nu este un pach ci un update, cică în regulă, ce îți va transforma „minunata" creație Microsoftistă înt-o cizmă pe post de sistem de operare.Eu în locul tău aș opta pentru o resoftare cu Windows Xp SP3.Nu ai bani de liccențe? Ai sute de alternative.Succes