| KenJi a întrebat:

Salutare tuturor.De la o vreme am o problema cu routerul wireless, deoarece cand ma uit pe tableta sau pe telefon imi arata ca sunt conectate cu semnal full la internet, dar cand sa intru pe google, youtube etc. imi zice ca nu s-a gasit o conexiune de internet.Si asta nu mi se intampla doar cand incerc astea, la fel imi face si la anumite jocuri carora le trebuiesc niste fisiere in plus.Cum rezolv teaba asta?

5 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Fii atent daca ai internet de la romtelecom este foarte simplu.Adauga id b.nel11 si iti explicwinking. Daca ai de la altceva...scuze

| Nelutsa a răspuns:

Daca ai net de la romtelecom e simplu add:b.nel11 dar daca ai de la altceva nu te pot ajuta si trebuie sa faci ce a scris CatelusaFlaffy.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Dete la un centru de calculatare si ia-ti altul sau cheam un specalisthappy Bafta

| KenJi explică (pentru CatelusaFlaffy):

Pai treaba e ca routeru e nou nu are nici o luna

| CatelusaFlaffy a răspuns (pentru KenJi):

At problema poate fi si de la pc, du-te laun centru de calculatoare te vor ajuta, si eu am avut probleme cu routerul dar eu am facut windouwsu-ul si dupa a mers perfect, sau incercsa sa te mai uiti in control panel la internet options happy Sper sa reusesti