| AdryanRO a întrebat:

Salutare tututor. vreau sa va spun ca am un bios award medallion v6.0 si nu stiu cum sa il fac sa booteze cd-ul ...ca sa imi schimb windowsul

Uitati aici o imagine cu bios award medallion v6.0

http://www15.big.or.jp/~yamamori/sun/boot/award60.gif

Este cam asa si al meu nu 100% schimba ceva la ultimele optiuni. ori sunt scrise diverse.

As vrea sa imi spuneti ce setari ar trebui sa fac pentru ca nu stiu :(

Am 2 cd-writere.

Astept un raspuns cat mai rapid, cem care ma ajuta primeste funda!

Multumesc

1 răspuns:
| nelu13 a răspuns:

Din cate am vazut la tine te duci pe atapi cd rom si apesi + ca sa ajunga la 1 apoi apesi enter apoi o sa iti apara un mesaj cu press f10 to save apesi f10 si ai rezolvat problema succes