| XtzRaulXtz a întrebat:

Salutare vreau sa va intreb de unde stiu la laptop daca functioneaza pe placa video sau procesorul grafic? De unde stiu care dintre astea doua e activat?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai da...ca e greu cu tehnica la voi...
Nu ai mai aflat ca placa video dedicata intra automat, in functie de aplicatie si cerinte?
Inca o data, citeste!

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu trebuie sa stii tu, stie el!

| XtzRaulXtz explică (pentru K0sti):

Bun raspuns baa
si cum ai vrea sa ma joc fifa 16 cu procesorul grafic?

| K0sti a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Nu te joci tu, se joaca el! Cand o sa pui mana sa mai inveti, o sa stii si de ce!

| XtzRaulXtz explică (pentru K0sti):

Nu intelege nimeni ce vrei sa spui laughing)

| XtzRaulXtz explică (pentru K0sti):

Puteai zice asa de la inceput

| K0sti a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

V-am mai spus, va dau prajitura, dar nu va bag si in gura!

| K0sti a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Pai da...ca e greu cu tehnica la voi...
Nu ai mai aflat ca placa video dedicata intra automat, in functie de aplicatie si cerinte?
Inca o data, citeste!

| Quadrillion a răspuns:

Mergi la setari la placa video si vezi daca apare numele placii sau integrated graphics.In general foloseste automat placa video.