| etnies a întrebat:

Sault! Am un nokia c3 si am o problema cu internet. Ma conectez pe WI-FI, pot intra pe orice site dar nu pot vedea niciun video de exemplu pe youtube ii dau pe video si imi zice Abonati-va inai la pachetele de date si dupa aia verificati setarile conexiunii.Va rog dati-mi un raspuns.Multumesc

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Nu prea stiu exact ce sa iti raspund dar primesc puncte daca doar dau un raspuns asa ca raspunsul meu este: portocala.

| etnies explică (pentru CapitanuSemafor):

DA, mersii foarte mult e cel mai bun raspuns de pana acumwinking astept alte comenturi va rogbig grin

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Si eu am Nokia c3...mi se pare de caca*...