| Marius_Enache_1995 a întrebat:

Sault, TPU! Am o problema legata de PC.ul meu. Atunci când conectez ceva prin usb, nu se conectează până împing usbul in jos. Toate porturile au aceeași problema. Cum pot rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Iti cumperi asa ceva : http://www.emag.ro/....../hub-uri/c

Iar mufa lui o intepenesti cumva sau o legi cu un elastic sa nu se mai miste.

| Marius_Enache_1995 explică (pentru Ironwin):

Mulțumesc de idee! Speram sa pot face ceva sa nu mai fiu nevoit să țin usbul într-un fel anume. Pana voi găsi o astfel de soluție, o voi folosi pe asta.

1 răspuns: