| Sufletel92 a întrebat:

Se poate cumva scoate sunetul de oprire de la un cuptor cu microunde Samsung?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Depinde de model si de instructiunile producatorului din manualul de utilizare. Daca e cu panoul digital de comanda, s-ar putea sa exista combinatii de taste care, apasate simultan, sa opreasca sunetul de final. Asa am citit pe forumuri. Daca e cu manevrare manuala, cred ca singura sansa ar fi sa umble cineva specializat in domeniu care sa-i scoata carcasa si sa decupleze alarma de la cuptor.