| Tibyarad a întrebat:

Spuneti-mi un program de vizionat DVD-uri, ce codec trebuie sa apara meniul?

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Incearca acest program :
Arcsoft TotalMedia Theatre v3. 0. 1. 185 Platinum Retail with SimHD Plugin MDC :
http://www.megaupload.com/? d=XM6P7GV5
poti vedea toate tipurile de dvd :discos Blu-ray (BD- ROM, BDAV), HD DVDs, AVCHDs, DVDs, CDs, VCDs. QuickTime, RealPlayer, DVR-MS, WMV HD, DivX HD y H. 264 HD.
| Winrar | 185 MB | Pass: MARBOL | Medicina Incluida | Multilenguaje |

6 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Incearca B. S. Player.

| florinmarius a răspuns:

Power dvd sau chiar si goom player citeste orice format stima

| Tibyarad explică:

Nu imi apare meniul! numa poza meniului si cand sa dau clic pe obiecte din meniu nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CyberLink PowerDVD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Power dvd plus acemegacodec.la instalare bifezi avi.