| WithoutName123456789 a întrebat:

SSD Kingston A400 sau Adata SU800?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Kingston A400 = e mai de incredere, vb din propia experienta dar asta nu inseamna ca nu poti avea ghinion sau noroc

| sierra1 a răspuns:

Vrei să le vinzi sau ce

| Wr3nch a răspuns:

Kingston. Daca ai extra bani Samsung Evo.

| Ineys a răspuns:

Kingston e mai de incredere. De Adata se plang multi. Din experienta iti sugerez sa iti cumperi un SSD cu capactitate cat mai mare daca iti permite bugetul. Nu te lua dupa ideea ca instalezi doar sistemul de operare pe el si restul pe HDD. Nu e chiar asa. Am un ssd de 250 si deja simt ca nu mai am spatiu. Planuiesc sa-mi iau unul de 1 TB mai ales ca preturile au scazut foarte mult in ultima perioada. Pe la 350 de lei scoti unul de 500 GB.

| WithoutName123456789 explică (pentru Ineys):

Unul de 480-500 GB ar fi suficient pentru mine.