| Pantera2010 a întrebat:

Stateam intr-o seara pe net si vorbeam cu o prietena pe yahoo messenger si la status aveam web cam si o persoana cu un id pe care nici nu-l cunosc nici nu-l am in lista a intrat sa-mi ceara webu sa ma poata vedea cum se face acest lucru? va rog sa-mi explicati cum a putut sa-mi ceara vizionarea webului meu cand el/ea nici nu ma are in lista? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

"type some contact information" nu este nici un program, apare in lista de mesenger deaspura primei persoane din lista, e un spatiu, (la fel ca spatiul unde iti scrii statusul) unde scrie "type some contact information", scrii id-ul acolo si apesi enter.

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Deaspupra primei persoane din lista de messenger scrie "type some contact information" respectivul a scris acolo id-ul tau, a intrat pe el si ti-a cerut web happy

| Jonsdottir a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te intrebi cine era acea persoana si ce vroia cu adevarat, nu cum de a ajuns in lista tawinking

By Dy
Xo~Xo

Răspuns utilizator avertizat