| fgmijpb a întrebat:

Stiu ca e ciudat, dar nu stiu ce m-a apucat si mi-am aratat organele genitale pe Omegle. Persoana care m-a vazut a spus ca m-a filmat si ca voi ajunge pe Facebook. E vreo posibilitate ca prietenii mei sa ma vada. Sau persoana doar m-a amentat ca sa isi bata joc de mine?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca el ti le-a vazut fii sigur ca le vad si altii.Inconstienta 100% din partea ta.Sa nu zic prostie.

| AFR81 a răspuns:

Nu stiu ce a fost in capul tau, dar, pot spune ca ai dat si de un jegos. Nu ca ma laud sau ceva dar, eu dac-as fi fost, in primul rand nu as fi filmat, iar in al 2-lea rand, de as primi cumva o asemenea filmare, cu siguranta n-as dori sa fac rau cuiva si sa o raspandesc. Probabil te va santaja acum. E posibil sa ajungi si pe Facebook. E din Romania tipul ala? Iti stie numele de Facebook? Daca da, atunci s-ar putea sa ai o belea mare. Mergi la politie daca se intampla ceva. Exista si o posibilitate sa nu te fi filmat si sa doreasca doar sa te sperie.

| fgmijpb explică (pentru AFR81):

Nu imi stie numele si nu prea mi-am aratat fata. Stiu, e ciudat, dar sunt la varsta adolescentei si am devenit foarte obsedat de sexualitate si de lucruri de genul acesta, dar nu prea am ce face. Creierul meu nu functioneaza cum vreau eu.

| AFR81 a răspuns (pentru fgmijpb):

Eh atunci e ok, e posibil sa nu se intample nimic. Incearca sa uiti.

| Doub a răspuns:

Ce trist eşti.

| fgmijpb explică (pentru Doub):

Stiu. Am probleme de adolescenta.

| Doub a răspuns (pentru fgmijpb):

Astea nu sunt probleme "de adolescenta".

| syd2 a răspuns:

Buna!
Toti facem greseli nechibzuite pe care nu stim cum sa le rezovam dar linisteste-te omul acela nu-ti stie numele si nici fata nu ti-a vazut asa ca daca altii se vor uita nu te vor recunoaste si mai ales, omul acela are probeleme lui personale pentru ce el sa-si cheltuie timpul ca sa posteze o prostie pe facebook doar ca sa-ti faca rau.
Multa Bafta!
Semnat Putin Vodka 228.

| Mieeez666 a răspuns:

Mare greșeală.

| fgmijpb explică (pentru Mieeez666):

Oricum nimeni nu posteaza pe Facebook videoclipuri cu oameni necunoscuti dezbracati, deci nu cred ca e o problema.

| Mieeez666 a răspuns (pentru fgmijpb):

Zici tu? Într-un fel, există și funcția raportează, pentru p0rnografie.

| fgmijpb explică (pentru Mieeez666):

Nu se intampla in fiecare zi sa vezi asa ceva pe Facebook

| fgmijpb explică (pentru Mieeez666):

Cred ca a vrut doar sa ma streseze si a reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil, ești la mila lui acum.

| Kettolix a răspuns:

1. Wtf, man!
2. Daca nu ti-ai aratat fata e perfect okey, daca ti-ai aratat fata, e posibil s-o patesti
3. Daca nu iti stie numele e cam imposibil sa te gaseasca pe fb :\

| Kettolix a răspuns:

Si nu o mai fa. Vai si eu sunt adolescenta plina de hormoni, dar totusi ma pot stapanii. Voi baieti sunteti asa slabi. Foarte trist straight face

| ILoveMyFriends a răspuns:

Nu e nici o problemă... Daca ai cu ce... Nu vad problema happy