| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca poate parea stupid dar am nevoie : cum pot raporta un site cu continut obscen? trebuie luata legatura cu site-ul ce furnizeaza hosting pentru site-ul acela sau exista alte metode? va rog nu luati asta in bataie de joc... daca nu vreti sa ajutati mai bine nu spuneti nimic! daca ar fi nevoie as face si o petitie pentru interzicerea acelui site cel putin in Romania... multumesc

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Unde sa-l raportezi? Si unde depui tu petitia pentru interzicerea unui website in Romania? Ca m-ai facut curios... tu vrei sa te razbuni pe cineva sau cu ce iti sta in cale un website pe care intri doar daca vrei? Sau e vorba de o poza cu tine publicata fara acordul tau? In cazul asta stii si cine ar fi de vina.