| KlaudiuRad a întrebat:

Știți careva jocul Piano Tiles 2? Am o problemă cu el. Pe orice telefon am încercat merge perfect, dar pe tabletă se mișcă asa de repede piesele că nu mă pot juca. Oare de ce se întâmplă asa ceva? Cum să-l fac sa meargă la viteza normală? Am tabletă Lenovo tab 2 a7-20, dar am încercat și pe o tabletă Allview ax4 nano și tot asa de repede merge și pe ea.

Răspuns Câştigător
| AlexSS1 a răspuns:

Incearca sa dai un restart la tableta inainte sa te joci, si sa nu blochezi ecranu inainte sa te joci, se va misca doar putin mai rapid, si eu am avut exact aceeasi problema

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Stiu jocul Piano Tales, dar Piano Tales 2 nu il stiu, nu stiu de ce se misca mai repede pe tableta decat pe telefon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Daca nu stii de ce raspunzi?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai intrebat daca stim jocul, si ti-am raspuns ca nu il stiu. Ce ti se pare asa in neregula cu asta, tu ai intrebat, eu am raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu eu am intrebat. Omul a intrebat cine cunoaste jocul ca sa il poata ajuta cu problema respectiva. Daca ai probleme cu capul, du-te si manifesta-le in alta parte, nu pe TPU. Sau invata sa citesti.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, nu m-am uitat la nume, cine a pus intrebarea. Acum tu de ce sari asa cu vorbele astea, ca vad ca nici tu nu i-ai raspuns la intrebare, doar te-ai luat de mine. Asa ca ciocu mic. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pentru ca cineva trebuie sa-ti atraga atentia. Nu e prima data cand dai un raspuns inutil. Daca nu poti sa-l ajuti, nu raspunde si gata. Nu-i pasa nimanui daca ai auzit tu sau nu de jocul ala.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nici tu nu i-ai raspuns la intrebare. Si de unde stii tu ca eu dau raspunsuri inutile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Esti batut in cap.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te las in pace, ca deja aberezi, hai pa! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Lasa-l... Tu ai raspuns destul de clar la intrebarea "Știți careva jocul Piano Tiles 2?".