| Min_Cos_1999 a întrebat:

TPU, tableta mea s-a blocat pentru ca i-am pus model si l-am bagat de prea multe ori gresit si trebuie sa scriu contul` de google care nu mil amintesc, ce pot face sa o repar?

Funda!

2 răspunsuri:
| CostaMate a răspuns:

Ce model i-ai pus, ce ai bagat de prea multe ori, nu inteleg. Reformuleaza te rog

| Min_Cos_1999 explică (pentru CostaMate):

Deci, tabletei i-am model din ala la deblocare, si l-am pus de prea multe ori si imi da sa pun contul de google si nu-l mai stiu, si nu stiu ce sa fac, ca sa o pot debloca crying