| Totulsprebine a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. Am antivirusul Bitdefender si imi spune ca este inactiv. Ce sa fac ca sa-l activez din nou? Am repornit sistemul de nenumarate ori dar degeaba. Cel care ma ajuta primeste funda. Multumesc antcipat.

3 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Este posibil sa iti fi expirat licenta daca ai sau posibil sa fie o defectiune de la ei.Mai asteapta putin si nu intra momentan pe net. Daca tot nu isi revine, cheama pe cineva expert sa te ajute.

| structura a răspuns:

Salut, este incativ pentru e versiunea free pentru 30 de zile, trebuie sa confirmi cu adresa de mail, dar eu spun sa iti iei avast e cel mai bun si usor de folosit, ii dai o scanare si vezi ce are, stima

| Totulsprebine explică (pentru structura):

Il am de 2 ani erelativ si pana acum ii dadeam o scanre si mergea dar acum nu stiu ce are. In plus sunt si autentificata cu adresa de mail