| Lory_7688 a întrebat:

Va rog mult daca poate sa ma ajute cineva.Am descarcat in calculator de pe net niste melodii mp3 si nu se aud.Imi arata ca nu au nici o secunda.De ce oare? Oare nu citeste calculatorul meu mp3? Cu toate ca direct de pe net am putut sa le ascult? Care este problema? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LauncherS a răspuns:

Downloadeaza-le iar. Dupa ce se downloadeaza copiaza-le pe desktop si apoi deschide winamp sau media player.Baga-le acolo si incearca iarwinking

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Pentru ca ai descarcat numai lista de melodii nu si muzica propriu zisa. Puteai sa-ti dai seama de asta dupa viteza (aproape instantanee) cu care s-au descarcat.

| GoldCobra a răspuns:

Poate nu-i bun programu cu care le asculti sau siteu de pe care le scoti sau poate nu tis pornite boxele laughing altceva in afara de muzica se aude?

| Lory_7688 explică (pentru GoldCobra):

Se aude totul in afara de aceste melodii mp3 pe care le-am descarcat acum.