| niculescu16081994 a întrebat:

Va rog raspundeti-mi si mie la intrebare e foarte important

Deci am un laptop de 2 saptamani si m-am jucat cam mult in ultimul timp. Laptopul are urmatoare carcaterisitic: procesor intel I3 frecventa 2, 53ghz hard de 500gb 4gb ram si placa video integrata.

E problema e urmatoare :

Am vrut sa joc atomic bomberman si cand intru in el la inceput apare normal dar dupa un anumit timp se schimba culorile nu se mai intelege scrisu la fel de bine, iar la fifa 12 nu se intampla nimic merge perfect

Vreau sa stiu daca cumva s-a dus placa video sau ii alta problema? VA ROG SA IMI RASPUNDETI REPEDE DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

E jocul ala vechi si nu e compatibil cu versiunea noua de direct x, mai ales daca ai si windows 7.

Răspuns utilizator avertizat
| Abracadabra_5265 a răspuns:

Poate e de la joc. Daca numa la jocu ala face inseamna ca e de la joc. Jocurile alea is foarte vechi, alea is facute pentru calculatoare P2 P3 nu pentru astea de acum.SI eu am patit cu multe jocuri asa ca imi mergea pe calculator naspa perfect si daca bagam jocu pe un pc mai bun nu mergea.La mine sa instamplat cu ceva fifa vechi daca dadeam gol pe iesea din joc.

| Kosmin19 a răspuns:

Parerea mea s-a cam dus placa...