| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati acest lucru este foarte important pentru mine!
Hai sa trec la intrebare...
Deci cand eram mic m-am inregistrat cu un telefon Nokia 2626 pentru ca nu aveam nici o camera, nici un calculator ca sa fac asta decat un telefon mic si ieftin si in acele inregistrari am cantat am povestit ce mi sa mai intamplat si am inventat povesti si acolo au ramas dar timpul tot a trecut si mi-am dat seama cam acum un an ca ce am facut pe acel telefon care acum este extrem de vechi valoreaza mai mult de cat aurul pentru mine, pentru ca sunt singurele amintiri de cand eram mic si eu as vrea sa le trag pe calculatorul meu (pentru ca acum am unul) doar ca problema este ca nu il pot conecta la calculator direc cu un fir pentru ca are decat un port ciudat si nu stiu daca pot sa il conectez, nu are bluetooth dar are internet.
Va rog sa imi spuneti cum as putea sa imi scot inregistrarile din telefon va dau funda garantat!

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Trimite-ti-le pe email

Răspuns utilizator avertizat
| CentyLox a răspuns:

Exista cablu de date si nu trebuie sa te complici cu mail-ul + link

| Iugas a răspuns:

Se gaseste si cablu de date. Nu stiu cum se numeste modelul, dar cei de aici zic ca il au: http://www.accesorii-telefoane.ro/......-2626.html