| giusseppe a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu oproblema care ma termina psihic.Am windows 7 si vreau sa revin la xp si nu mai pot sa-l instalez pentru ca nu-mi ma citeste cd-ul orice cd as baga imi arata ca e gol.nu pot sa-mi dau seama ce are, am umblat si prin bios sa-l fac sa booteze dar nu stiu ce sa mai fac. driverele is instalate am intrat in Manage si nu-mi arata ca-i in regula.please help me!

6 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Daca ai laptop iei o carpa curata si stergi lentila usor si fin, dupa ce ai gatat sufli un pic mai tare dar sa fi sigur ca nu sare si saliva si stergi din nou cu carpa. Daca nu merge faci un usb bootabil cu xp.
https://www.youtube.com/watch?v=04RSOYeTopo
Programul : http://goo.gl/UqcVTE

| florin5000 a răspuns:

Incarca cand bagi cd sa pesi f11 daca nu merge nici asa nu ai windows pe cd

| giusseppe explică (pentru florin5000):

Apas f11 dar se aude un sunet si apoi imi intra normal in windows...pe cd am windows pentru ca daca bag in alt calculator se booteaza

| giusseppe explică:

O alta metoda?