| ThEEmperoR a întrebat:

Va salut. Am o intrebare: ce cauzeaza Vertical Sync Off pe placa nVidia. Este bun pentru jocuri (stiu), dar am vazut pe internet ca unii indruga ca nu este recomandat. De ce?

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Salve,depinde,daca ai monitor CRT(tub) se simte la refresh-ul hertzilor, daca ai lcd/plasma/ledd, nu-ti mai este folositor, si da, mananca foarte multa din memorie cand isi face treaba, cheers!

| ThEEmperoR explică (pentru ynna93):

Nu prea am inteles ce ai zis tu acolo, da oricum multam. Funda...

1 răspuns: