| Adryan28 a întrebat:

Va salut comunitate, imi cer scuze daca am postat aceasta intrebare in categoria gresita. Am si eu o intrebare:

Daca ma uit la un clip pe tiktok la o persoana care o am la urmaritori si ea ma are pe mine si ii salvez clipul, acea persoana poate vedea ca i-am salvat clipul?

Dau funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| danpopa777 a răspuns:

Vede doar ca a fost salvat de cineva, nu poate vedea cine l-a salvat.
iti dau un sfat fratelo: sterge tiktoku, fa ceva mai important in timpul ala de il petreci pe tiktoace. timpul inseamna bani

| Adryan28 explică (pentru danpopa777):

Salut, si iti multumesc pentru raspunsul tau, stiu ca timpul inseamna bani, eu nu ma vait de bani, sunt in UK de 7 ani, si sunt bine slava Domnului, am un job stabil si o duc bine si fac si bani intimpul liber. Inca o data iti multumesc pentru raspuns, si numa' bine.

1 răspuns: