| mada2012andreea a întrebat:

Voi aveti zone alarm in calculatorul vostru instalat?
Ce parere aveti in combinatie cu avast este bun? trebuie sa las zone alarm sa porneasca odata cu windowsul? Ruleaza automat nu, adica nu trebuie sa il deschid eu sa fiu protejat, nu?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Am avut instalat o vreme, cat am avut antivirusul avast! gratuit.
2.Trebuie sa porneasca la deschiderea calculatorului, numai astfel il poate proteja.
3.Mie mi s-a parut o combinatie buna, ZoneAlarm este unul dintre firewal-urile cele mai bune.
Eu am mai adaugat celor doua si un atimalware, respectiv Malwarebytes' Anti-Malware, varianta gratuita. Numai bine!